Teenused

Arhitektuurne ülevaade

Kui Teil on plaanis ehitus või remont, siis on soovituslik kaasata sisekujundaja protsessi juba algfaasis. See annab sisekujundajale võimaluse sekkuda juba ruumiplaneeringusse, anda vajadusel soovitusi muudatusteks ning aidata enne töödega alustamist pöörata tähelepanu ka väiksematele detailidele, mis võivad lõppastmes väga oluliseks osutuda. Detailse ja täpse põrandaplaani koostamine enne ehituse või remondi algust on võtmetähtsusega. Kogenud sisekujundajana aitan tagada kliendile võimalikult meelepärase ja funktsionaalse lõpplahenduse.

Sisekujundus

Igasuguse siseruumi planeerimisel on peamiseks eesmärgiks, et see näeks välja esteetiline ja ilus, kuid oleks samas ka praktiline ja hubane ning muudaks igapäevaelu mugavamaks. Sisekujundajana aitan luua funktsionaalseid, tõhusaid, mugavaid ja kauneid siseruume, mis sobiksid igaühe püstitatud eesmärgiga. Jälgin, et mõõtkava ja proportsioonid oleksid õiged ning ühest ruumist teise liikumine oleks loomulik ja sujuv. Koostan tervikliku sisustusprojekti ja sobiva valgustuslahenduse.

Viimistluse ja furnituuride spetsifikatsioonid

Kõik viimistlusmaterjalid ning sisekujunduselemendid elavdavad interjööri ja sobituvad üldisesse pilti. Kodu jaoks sobivate materjalide ja detailide valimine võib olla väga aeganõudev ja keeruline protsess, sest valik on väga suur. Tundes turgu, pakkujaid, hindu ja lahendusi aitan leida teie kodule, eelarvele ja eluviisile kõige sobivamaid võimalused.

Värvivalikud

Väga sageli on kodu sisustaja peamiseks murekohaks just sobivate värvitoonide valik. Mõnikord põhjustab seda ideede nappus, teinekord hirm tooniga eksida, kuid ideaalse värvitooni valimine ei pea olema stressirohke. Aitan töötada välja tervikliku värvilahenduse ja annan nõu, milliseid valikuid teha, et kõik erinevad värvitoonid sobiksid omavahel nii hoone välisilme kui ka siseruumide kujunduses.

Eritellimusmööbli disain

Tisleritöö muudab teie kodu ainulaadseks.  Köögist ja elutoast kuni garderoobi ning majapidamisruumini toob eritellimusmööbli disain esile Teie kodu unikaalsuse ja tekitab õige tunde, et kodu on valminud just teie jaoks.

Valgustuslahendus

Ruumi valgustus mõjutab meie meeleolu ja tervist rohkem kui arvata oskame. Hästi planeeritud valgustuslahendus muudab kodu hubaseks ja toob esile selle stiili ja isikupära. Kehv valgustus võib aga ruumi sootuks rikkuda. Väga oluline on leida sobivad valgustuslahendused juba projekteerimisprotsessi varajases faasis, sest hiljem võib muudatuste tegemine olla väga keeruline kui mitte võimatu. Üld-, koht- ja aktsentvalgustite dünaamiline kasutus loob kodust rikkalike meeleolude maailma, mis rahustab hinge ja värskendab vaimu.