KORTER NOBLESSNERIS

Kolmetoaline korter Noblessneris valmis tellija soovil üürikoduks. Seetõttu rõhutab ka sisedisain funktsionaalsust, praktilisust ning ajas kestvaid lahendusi.

Kogu projektile anti tellija poolt vabad käed ja nii sündis omamoodi fantaasiaprojekt, kus kogu interjöör on viimse detailini läbi mõeldud ja täiuslikku harmooniasse seatud. Inspiratsiooni on ammutatud ajatust japandi stiilist, mis sobib uusarenduse tüüpkorterisse oma pehmuse ja soojusega kui valatult. Kõikjal elamises annavad tooni summutatud toonid – valge ja halli erinevad varjundid põimuvad kokku liivakarva beežidega luues rahuliku ja maalähedase koosluse. Mustad aktsendid pingestavad ruumi veidi dramaatilisemate meeleoludega.

Sisustuses esineb japandi stiilile iseloomulikke materjale – looduslikku krohvi, marmorit, täispuitu ja pehmeid villavaipu. Sisustuse puhul on suurt rõhku pandud kestvusele ja kvaliteedile. Köögimööbel on valminud eritellimusel ning garderoobid on pärit Itaalia tootjalt Sangiacomo. Kogu mööbel ja paigaldus on pärit Arha Sisustusstuudiolt.

Üheks pilkupüüdvamaks sisustuselemendiks on korteris minimalistliku vormiga TV hoidja, mis on valmistatud täispuidust ning mis võimaldab telerit pöörata nii, et seda oleks võimalik vaadata toa erinevatest nurkadest.