KORTER KADRIORUS

Kargelt põhjamaises võtmes kujundatud kodu üllatab mänguliste ja pisut ootamatute nüanssidega. Skandinaavia stiilile omaselt on korteri üldine foon hele ja avar. Suuri valgeid pindu täiendavad üksikud rõõmsad värvilaigud, julged mustrid ja retrohõngulised elemendid. Hubasust loovad rohked puitdetailid. Põhjamaisesse tunnetusse lisavad sooja ja eksootilise noodi Bali sisustusaksessuaarid.  Hoolikalt läbimõeldud värviskeem muudab interjööri harmooniliseks — korteri eri tsoonides kohtuvad liivakarva beežid, mahedalt pastelsed roosad ja soojad roostekarva toonid.

Skandinaaviapärane köök on saanud samuti pisut mängulisema puudutuse tänu omapärasele vormile ja puidust detailidele. Kõrged ja sügavad ülemised köögikapid moodustavad ümber tööpinna justkui omamoodi „raami“ ja loovad ühtse terviku. Luksusliku nüansi lisab marmorist tagasein. Komplekti täiendab suur spoonitud söögilaud ja pehmelt samblarohelised toolid.

Magamistoa pilkupüüdev tapeet on julge, kuid mõjub oma monokromaatilises koloriidis vaoshoitult ning täidab ära tühja seinapinna, lastes samal ajal naturaalsel valgusel võimule pääseda.