JÄRVEKÜLA ERAMU

Kahekorruselises eramus tervitab saabujat julge värvidemäng, mis oli sisedisaini loomisel üheks keskseks märksõnaks. Oma koht on leitud värvispektri kõige vastandlikematele toonidele, kuid rikkalikus koosluses on suudetud säilitada tasakaal. Kirkaid värve aitavad mahendada suuremad heledad pinnad ja naturaalne puit põrandaviimistluses.

Peamine fookus on seatud võimalikult avara ja valgusküllase mulje loomisele, mida toetab detailideni läbi mõeldud sisustus. Järgitud on voolava ruumi printsiipi ning välditud liigseid ja ebavajalikke elemente. Näiteks ligi 50-ruutmeetrine köögiala on eraldatud elutoast ilma klassikalisi uksi kasutamata. Elutoast eraldab kööki õhuline ja valgust edasi kandev puitsõrestikust vahesein.  Korruseid eraldab õhuline, läbi kahe korruse jooksvate piiretega trepikonstruktsioon, mis ei takista valguse kandumist teistesse ruumi osadesse.

Tervikliku sisekujunduse loomine lähtus paljuski maja enda arhitektuurist, kuid arvestada tuli ka pere vajadustega. Perenaise jaoks oli olulisteks võtmesõnadeks karakteriga, hubane ning värviderohke interjöör. Nii valmiski kõigile sobiv elamine, kus saavad kokku kaasaegsus, kergelt romantiline eklektilisus ning hubaselt šarmantne koloriit. Materjalidest on rõhku pandud naturaalsele puidule ning praktilistele ja kergesti puhastatavatele pindadadele nagu keraamilised plaadid ja tööpinnad. Tapeedid ja liistutatud seinad lisavad ruumidele hubase ja koduse meeleolu. Kontrastiks on interjööri lisatud lisatud ka veidi klaasist elemente. Üheks suurimaks pilgupüüdjaks on põnev valgustiansambel söögilaua kohal ning toonklaasiga viimistletud vitriinkapp.

Köögikappidel, köögisaarel, elutoa vitriinkapil ning raamaturiiulil on kasutatud luksuslikuna mõjuvat Ameerika pähklipuu spooni. Koos ümbritseva roheluse ja soojade seinatoonidega tekib elavalt mänguline, end samal ajal rahustav kooskõla. Köögisaar ja -tasapind on kaetud Silestone kiviga mis on kõrge kvaliteediga mineraalidest, kvartsist ja taastöödeldud materjalidest koosnev hübriidpind, mis on kriimuvaba ja üdini praktiline lahendus.

Garderoobi- ning valamukappidel puhul torkab silma funktsionaalsuse ja stiilse disaini kena koosmõju. Esteetilist väärtust lisab kesksete elementide sümmeetriline paigutus ning karakterit loovad ribipaneelid, kuldsed uksenupud, käepidemed ja teised pisikesed, kuid kõnekad detailid.

Maksimaalset rõhku on pandud ka privaatsuse loomisesse. Kõikide pereliikmete ruumid on paigutatud teisele korrusele, kuid asetatud üksteisest maja erinevatesse osadesse.