© All rights reseved / ML Disain OÜ 2022
2019

Skyline Residents korter

Šikk ja dramaatiline, kuid samas sume ja hubane interjöör on saavutatud värvispektri tumedamate varjunditega.  Tellija andis korteri sisedisainile konkreetse sisendi — interjöör peab olema hubane ja sume tumedama magamistoa ja musta värvi köögiga. Tulemuseks on stiilne ja šikk, kuid samal ajal õdus ja mugav elamine, kus on tunda urbanistlikku vaibi. Tumedad toonid on esile toodud mahedamate hallide ja suuremate valgete pindadega.

Sooja noodi lisab korteris läbivalt kasutatud hele laudparkett ning musta köögimööblisse integreeritud valgustuse ja puidust taustaga vitriinkapp.  Heledamaid ja mahedamaid toone on sisse toodud mööbli ja sisustusega.

Rõhk on kvaliteedil ja disainil. Elutoa keskmes on Itaalia brändi Flexheam diivan, magamistoas sama tootja voodi. Söögilaud ja öökapi valgustid on Tom Dixonilt, mis on justkui loodud täiendama urbanistliku vaibiga interjööri.  Korteri juurde kuulub ka stuudiotuba maalimise jaoks ja luksuslik walk-in garderoob, mis on sisustatud ajatult elegantse Sangiacomo mööbliga.