© All rights reseved / ML Disain OÜ 2022
2019

Näidiskorter Novira Capital OÜ Das Haus arenduse jaoks

Eesmärgiks oli luua luksuslik, hubane ja kaasaegne interjöör, mis toetaks maja arhitektuurset kontseptsiooni – tumedate ja heledate toonide kooskõla. Tumedale siseviimistlusele tasakaaluks on kogu pehme mööbel ja sisustus valitud heledates toonides. Tulemus mõjub lõõgastavalt ja rahustavalt ning teeb kodust paiga, kus end tõeliselt hästi tunda.

Itaalia brändi SCIC kohvitooni köögimööbel koos De Dietrich integreeritud köögitehnikaga toob esile luksuslikke ja metalseid elemente. Pidulikkust lisavad Marazzi keraamilised tööpinnad. Pilkupüüdev marmorist söögilaud firmalt Potocco harmoneerub köögisaare kivipinnaga ning mahutab õdusalt einestama ka suurema seltskonna.

Mängulisust lisab akustiliste omadustega täispuidust seinapaneel elutoas. Erilist tähelepanu väärivad ka art déco’le viitava jalakuju ja koheva valge sametkattega luksuslikud Saba tugitoolid ning tuntud Portugali tootjalt Ferrera De Sa eritellimusena valminud mustrilised käsitöövaibad. Magamistoa seina katab efektne must seinapaneel, mida täiustavad põnevad konjakitooni nahast öökapid ja laest rippuvad Tom Dixoni disainvalgustid. Ruumi keskmes on geomeetrilise peatsiga täispuidust voodi kvaliteetbrändilt Praddy. Mahukad integreeritud seinakapid magamistoas ja esikus on Itaalia brändilt Sangiacomo. Funktsionaalne ja mugav kodukontor, kus end ka kodust töötades õigel lainel tunda, on sisustatud  Bolia toodetega.

Koostöös Occo´ga.