© All rights reseved / ML Disain OÜ 2022
2019

Näidiskorter Novira Capital OÜ Das Haus arenduse jaoks

Korteri sisedisain sai alguse täiesti puhtast lõuendist. Ruum oli arhitekti poolt planeeritud tühjana ning esimese sammuna tuli üksteisest eraldada köögi- ja esikuala ning seda ilma vaheseinteta. Eesmärgi luua kaks üksteisest eraldi toimivat tsooni lahendas ühelt poolt köögipüstakutest ja teiselt poolt esikugarderoobist koosnev moodul. Tulemuseks on kaks eraldi funktsiooniga ala ning privaatsem esik.

Korterit tervikuna iseloomustab hästi läbimõeldud ruum ja integreeritud lahenduste kasutamine. Magamistoamööbel valmis eritellimusel, sealhulgas ka integreeritud valgustusega voodipeats.  Lisaks dekoratiivsele poolele on voodipeatsil ka praktiline külg — see toimib ühtlasi öökapina, mille peale saab asetada näiteks oma lemmikraamatu. Magamistoa mahukal garderoobil on integreeritud kõrged spooniga kaetud käepidemed.

Üldilme on korteri asukohta silmas pidades soliidne ja urbanistlik. Elegantse ja väljapeetud mulje loovad halli tumedamad ja heledamad varjundid, mida magamistoas täiendavad sügavpunased ja elutoas roosad detailid.

Koostöös Occo´ga.